Första jobbet

Första jobbet - nytt reformpaket

Ask: Bra att regeringen ansluter sig till M-förslag kring tiggeri och utsatthet

Nya Moderaterna i Almedalen

Gilla vår Facebooksida!

Moderater i Skåne

Bjuv

Kontaktperson: Ann-Charlotte Hammar Johnsson
Telefonnummer: 0702-12 61 83
E-post: ann-charlotte.hammar.johnsson@moderat.se

Bromölla

Kontaktperson: Lotta Hellström
Telefonnummer: 0734-43 43 87
E-post: info@bromollamoderat.se

Burlöv

Kontaktperson: Nils Holmqvist
Telefonnummer: 0709-84 90 14
E-post: nholmqvist@telia.com

Båstad

Kontaktperson: Jan Ahlström
Telefonnummer: 0766-36 60 60
E-post: janahlstrom@me.com

Eslöv

Kontaktperson: Christine Melinder
Telefonnummer: 0709-24 94 71
E-post: christine@melinder.nu

Helsingborg

Kontaktperson: Sophia Nevalainen
Telefonnummer: 073 - 3836821
E-post: sophia.nevalainen@moderat.se

Hässleholm

E-post: hassleholm@moderat.se

Höganäs

Kontaktperson: Göran Bengtsson
Telefonnummer: 0708-80 08 03
E-post: goran.bengtsson@hoganas.se

Hörby

Kontaktperson: Leif Rosvall
Telefonnummer: 0415-149 86, 0705-52 99 22
E-post: leif@rosvalls.se

Höör

Kontaktperson: Björn Andreasson
Telefonnummer: 0706-11 41 00
E-post: bjorn.andreasson@moderat.se

Kivik-Gärsnäs

Klippan

Kontaktperson: Hans-Bertil Sinclair
Telefonnummer: 0734-39 87 15
E-post: hansbertil.sinclair@moderat.se

Kristianstad

Kontaktperson: Göran Montan
Telefonnummer: 0705-23 85 46
E-post: goran.montan@riksdagen.se

Kävlinge

Kontaktperson: Johan Ericsson
Telefonnummer: 0708-73 71 41
E-post: johan.ericsson@omniprotect.se

Landskrona

Kontaktperson: Erik Raita
Telefonnummer: 0768-22 12 22
E-post: erik.raita@moderat.se

Lomma-Bjärred

Kontaktperson: Anders Olin
E-post: anders.olin@skane.se

Lund

Kontaktperson: Göran Wallén
E-post: goran.wallen@lund.se

Malmö

Kontaktperson: Adrian Borin
Telefonnummer: 040-10 40 60
E-post: adrian.borin@moderat.se

Moderata Seniorer Helsingborg

Moderata seniorer i Skåne

Kontaktperson: Karl G. Högberg
Telefonnummer: 0705-17 31 51
E-post: xiat.hogberg@telia.com

Moderata Ungdomsförbundet Skåne

Kontaktperson: Sofia Lindbom
Telefonnummer: 0733664544
E-post: sofia.lindbom@moderat.se

Moderatkvinnorna i Skåne

Kontaktperson: Ulrica Fors Stenmarck
Telefonnummer: 040-630 90 79
E-post: ulrica.fors@moderat.se

Osby

Kontaktperson: Carl-Magnus Nilsson
Telefonnummer: 0733-09 95 51
E-post: carl-magnus.nilsson@telia.com

Perstorp

Kontaktperson: Pehr Magnusson
Telefonnummer: 0733-58 66 94
E-post: pehr.magnusson@gmail.com

Seniorerna i Simrishamns Kommun

Kontaktperson: Bo Håkansson
Telefonnummer: 0705705205
E-post: bohakanhakansson@telia.com

Simrishamn

Kontaktperson: Håkan Rosenkvist
E-post: hakan.rosenkvist@moderat.se

Sjöbo

Kontaktperson: Kent Ivan Andersson
Telefonnummer: 0706-25 68 53
E-post: kencar@sjobo.nu

Skurup

Kontaktperson: Johan Bolinder
Telefonnummer: 0705 385075
E-post: johan.bolinder@fredricsons.com

Staffanstorp

Kontaktperson: Nino Vidovic
Telefonnummer: 0709-351729
E-post: nino.vidovic@moderat.se

Svalöv

Kontaktperson: Olof Röstin
Telefonnummer: 0705-23 17 30
E-post: olof.rostin@moderat.se

Svedala

Kontaktperson: Linda Allansson Wester
Telefonnummer: 0709-47 81 32
E-post: linda.allanssonwester@svedala.se

Tomelilla

Kontaktperson: Per-Martin Svensson
Telefonnummer: 073 - 370 1077
E-post: permartin.svensson@tomelilla.nu

Trelleborg

Kontaktperson: Ulf Bingsgård
Telefonnummer: 0708817110
E-post: ulf.bingsgard@moderat.se

Vellinge

Kontaktperson: Carina Wutzler
E-post: carina.wutzler@vellinge.se

Ystad

Kontaktperson: Cecilia Fahlborg
Telefonnummer: 0709-47 71 48
E-post: cecilia.fahlborg@moderat.se

Åstorp

Kontaktperson: Pontus Pålsson
Telefonnummer: 0733-10 96 00
E-post: pontus.palsson@moderat.se

Ängelholm

Kontaktperson: Robin Holmberg
Telefonnummer: 0702-03 74 24
E-post: robin.holmberg@moderat.se

Öppna Moderater Syd

Kontaktperson: Edith Escobar
Telefonnummer: 0709-58 02 63
E-post: edith.escobar@moderat.se

Örkelljunga

Kontaktperson: Lennart Svensson
Telefonnummer: 0708-68 78 85
E-post: lennart-svensson@telia.com

Östra Göinge

Kontaktperson: Per Erik Mattsson
Telefonnummer: 0705-84 30 10
E-post: pe_m@telia.com

Bli medlem


Du behövs för att ett bra Sverige ska bli ännu bättre. Välkommen som medlem i Nya Moderaterna.

Bli medlem nu