Löpsedelpuff:

Gävleborg kan mer!

Stora satsningar på bättre förskola i Kinberg Batras sommartal

1000 nya poliser för ökad trygghet

1000 nya poliser för ökad trygghet

100 förslag för ett Sverige som kan mer

1000 nya poliser för ökad trygghet

Jonas i verkligheten

Framtidens Gävleborg

Moderater i Gävleborg

Bollnäs

Kontaktperson: Mattias Ekström
Telefonnummer: 070-622 48 74
E-post: mattias.ekstrom@moderat.se

Gävle

Kontaktperson: Anders Jansson
Telefonnummer: 072 963 30 88
E-post: anders.jansson@moderat.se

Hofors

Kontaktperson: Ziita Eriksson
Telefonnummer: 070- 224 62 36
E-post: ziita.eriksson@moderat.se

Hudiksvall

Kontaktperson: Jonas Holm
Telefonnummer: 072 5407450
E-post: jonas.holm@hudiksvall.se

Landstinget Gävleborg

Kontaktperson: Patrik Stenvard
Telefonnummer: 070-307 44 62
E-post: patrik.stenvard@moderat.se

Ljusdal

Kontaktperson: Lars Molin
Telefonnummer: -
E-post: lars.molin@moderat.se

MQ-Gävleborg

Kontaktperson: Ann-Charlotte Granath
Telefonnummer: -
E-post: ann-charlotte.Granath@moderat.se

MUF Gävleborg

Kontaktperson: Adam Rydstedt
Telefonnummer: -
E-post: adam.rydstedt@moderat.se

Nordanstig

Kontaktperson: -
Telefonnummer: -
E-post: -

Ockelbo

Kontaktperson: Mårten Strömberg
Telefonnummer: 026-68 68 44
E-post: gavleborg@moderat.se

Ovanåker

Kontaktperson: Åke Ahl

Sandviken

Kontaktperson: Urban Nilsson
E-post: urban.nilsson@sandviken.se

Söderhamn

Kontaktperson: Vitkor Wärnick
Telefonnummer: 076-832 67 55
E-post: viktor.warnick@moderat.se

Valbo

Kontaktperson: Linus Gunnarsson
Telefonnummer: 070 230 78 98
E-post: linus.gunnarsson@moderat.se

Bli medlem


Du behövs för att ett bra Sverige ska bli ännu bättre. Välkommen som medlem i Nya Moderaterna.

Bli medlem nu