Löpsedelpuff:

Gävleborg kan mer!

Plan för ett starkare Sverige

Höstkampanj: Sverige är på väg åt fel håll

Höstkampanj: Sverige är på väg åt fel håll

100 förslag för ett Sverige som kan mer

Bli medlem - nu med Swish!

Gävleborg Sjukvårdsenkät

Moderaterna i Almedalen 2016

Moderater i Gävleborg

Bollnäs

Kontaktperson: Per Bång
Telefonnummer: 0760-578 445
E-post: per.bang@moderat.se

Gävle

Kontaktperson: Anders Jansson
Telefonnummer: 072 963 30 88
E-post: anders.jansson@moderat.se

Hofors

Kontaktperson: Ziita Eriksson
Telefonnummer: 070- 224 62 36
E-post: ziita.eriksson@moderat.se

Hudiksvall

Kontaktperson: Jonas Holm
Telefonnummer: 072 5407450
E-post: jonas.holm@hudiksvall.se

Landstinget Gävleborg

Kontaktperson: Patrik Stenvard
Telefonnummer: 070-307 44 62
E-post: patrik.stenvard@moderat.se

Ljusdal

Kontaktperson: Lars Molin
Telefonnummer: -
E-post: lars.molin@moderat.se

MQ-Gävleborg

Kontaktperson: Ann-Charlotte Granath
Telefonnummer: -
E-post: ann-charlotte.Granath@moderat.se

MUF Gävleborg

Kontaktperson: Adam Rydstedt
Telefonnummer: -
E-post: adam.rydstedt@moderat.se

Nordanstig

Kontaktperson: Tor Tolander
Telefonnummer: -
E-post: tor.tolander@moderat.se

Ockelbo

Kontaktperson: Mårten Strömberg
Telefonnummer: 026-68 68 44
E-post: gavleborg@moderat.se

Ovanåker

Kontaktperson: Mikael Jonsson

Sandviken

Kontaktperson: Urban Nilsson
E-post: urban.nilsson@sandviken.se

Söderhamn

Kontaktperson: Viktor Wärnick
Telefonnummer: 076-832 67 55
E-post: viktor.warnick@moderat.se

Valbo

Kontaktperson: Anne Vonoelreich
Telefonnummer: -
E-post: anne.vonoelreich@gmail.com

Bli medlem


Du behövs för att ett bra Sverige ska bli ännu bättre. Välkommen som medlem i Nya Moderaterna.

Bli medlem nu