Löpsedelpuff:

Gävleborg kan mer!

Förslag för ett förbättrat underhållsstöd

3000 fler bostäder och bättre integration

Lokalt inflytande över rovdjurspolitiken

Tack alla Gävleborgsmoderater för era insatser under 2014!

Anna Kinberg Batra sammanfattar Alliansens budget

Framtidens Gävleborg

Moderater i Gävleborg

Bollnäs

Kontaktperson: Mattias Ekström
Telefonnummer: 070-622 48 74
E-post: mattias.ekstrom@moderat.se

Gävle

Kontaktperson: Attila Fabian
Telefonnummer: 026-17 93 93
E-post: attila.fabian@moderat.se

Hofors

Kontaktperson: Ziita Eriksson
Telefonnummer: 070- 224 62 36
E-post: ziita.eriksson@moderat.se

Hudiksvall

Kontaktperson: Jonas Holm
Telefonnummer: 070-328 94 06
E-post: jonas.holm@jpfarg.se

Landstinget Gävleborg

Kontaktperson: Patrik Stenvard
Telefonnummer: 070-307 44 62
E-post: patrik.stenvard@moderat.se

Ljusdal

Kontaktperson: Lars Molin
Telefonnummer: -
E-post: lars.molin@moderat.se

MQ-Gävleborg

Kontaktperson: Lena Andersson
Telefonnummer: -
E-post: lena.andersson@moderat.se

MUF Gävleborg

Kontaktperson: Niklas Holmgård
Telefonnummer: 076-103 01 35
E-post: niklas.holmgard@moderat.se

Nordanstig

Kontaktperson: -
Telefonnummer: -
E-post: -

Ockelbo

Kontaktperson: Mårten Strömberg
Telefonnummer: 026-68 68 44
E-post: gavleborg@moderat.se

Ovanåker

Kontaktperson: Åke Ahl

Sandviken

Kontaktperson: Daniel Sjöberg
E-post: daniel.sjoberg@sandviken.se

Söderhamn

Kontaktperson: Vitkor Wärnick
Telefonnummer: 076-832 67 55
E-post: viktor.warnick@moderat.se

Valbo

Kontaktperson: Linus Gunnarsson
Telefonnummer: 070-230 78 98
E-post: gunnarssonlinus@hotmail.com
:

Bli medlem

Du behövs för att ett bra Sverige ska bli ännu bättre!

Bli medlem