Plan för ett starkare Sverige

Östgötaröster

Östergötlands webshop

Klicka här

Bli Medlem i Östgötamoderaterna

Plan för ett starkare Sverige: Budgetmotion 2017

Moderaternas nya reformgrupper

Vårt Valmanifest 2014 - 2018

Moderater i Östergötland

Boxholm

Kontaktperson: Ylwa Söderström
E-post: ylwa.soderstrom@gmail.com

Kinda

Kontaktperson: Gustav Svensson
Telefonnummer: 0725098870
E-post: gustav@gussve.se

Linköping

E-post: linkopingskretsen@moderaterna.se

Mjölby

Kontaktperson: Monika Gideskog
Telefonnummer: 070-597 61 70
E-post: monika.gideskog@mjolby.se

Motala

Kontaktperson: Emma Brandt
Telefonnummer: 0727-274200
E-post: emma.brandt@moderat.se

Norrköping

Kontaktperson: Leah Helander
Telefonnummer: 0725-83 69 87
E-post: leah.helander@moderat.se

Slaka-Lambohov

Kontaktperson: Sandra Sannemo-Bårman

Söderköping

Kontaktperson: Anders Åhlén
Telefonnummer: 0702521414
E-post: soderkoping@moderat.se

Vadstena

Kontaktperson: Arne Sjöberg

Valdemarsvik

Kontaktperson: Anna Nilsson
E-post: valdemarsvik@moderat.se

Ydre

Kontaktperson: Henrik Isacsson
Telefonnummer: 070-646 63 69
E-post: henrik.isacsson@ydre.se

Åtvidaberg

Kontaktperson: Lars-Erik Nilsson
Telefonnummer: 0708-56 21 26
E-post: atvidmoderat@tvc.se

Ödeshög