Kontakt

Partikansliet

Mårten Strömberg, partiombudsman
073-684 40 45
marten.stromberg@moderat.se

Patrik Stenvard, förbundsordförande
070-307 44 62
patrik.stenvard@moderat.se

Moderaterna i Region Gävleborg
Regionråd Patrik Stenvard
patrik.stenvard@regiongavleborg.se

Regionråd Maria Molin
maria.molin@regiongavleborg.se

Politisk sekreterare Kajsa Gladh
landstinget.gavleborg@moderat.se

Gävle
Kommunalråd Inger Källgren Sawela
inger.kallgrensawela@gavle.se

Sandviken
Kommunalråd Hans Olsson
hans.olsson@sandviken.se

Hudiksvall
Kommunalråd Jonas Holm
jonas.holm@hudiksvall.se

Bollnäs
Per Bång
per.bang@moderat.se

Söderhamn
Gruppledare Viktor Wärnick
viktor.warnick@me.com

Ljusdal
Kommunalråd Lars Molin
lars.molin@ljusdal.se

Ovanåker
Gruppledare Mikael Jonsson
mikael.jonsson@ovanaker.se

Hofors
Gruppledare Ziita Eriksson
ziita.eriksson@moderat.se

Nordanstig
Gruppledare Tor Tolander
tor.tolander@moderat.se

Ockelbo
Gruppledare Anders Nordlander
anders.energibolaget@gmail.com

Kontaktuppgifter direkt till våra företrädare hittar du på respektive företrädares sida under fliken Företrädare.

 

Publicerad: fredag, augusti 10, 2012 - 17:42
Uppdaterad: måndag, september 7, 2015 - 10:53